Przekaźniki umożliwiają automatyzację pracy urządzeń i instalacji elektrycznych, do których są zamontowane. Z tego względu te urządzenia elektromagnetyczne muszą być trwałe i wytrzymałe. Przekaźniki, jakie możesz wybrać w sklepie online to wysokiej klasy urządzenia od renomowanych producentów. Posiadają wymagane prawem certyfikaty polskie i unijne, a także atesty bezpieczeństwa.

Przekaźniki — urządzenia o szerokim zastosowaniu

Przekaźniki znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie trzeba połączyć ze sobą co najmniej dwa obwody wykonawcze przy wykorzystaniu sygnału o małej mocy. Mogą być wykorzystywane w przemyśle, w automatyce budynkowej czy też do użytku domowego jako urządzenia do sterowania żaluzjami, roletami czy oświetleniem. Przekaźniki oferowane przez nasz sklep internetowy to głównie urządzenie przemysłowe, takie jak:

  • przekaźniki impulsowe,
  • półprzewodnikowe, 
  • miniaturowe,
  • nadzorcze,
  • czasowe.

Wszystkie dostępne na stronie przekaźniki mają specyfikację, opis i opinie użytkowników. W ten sposób klienci mogą łatwiej wyszukać właściwy produkt. Oferta przeznaczona jest dla elektryków, elektroinstalatorów, firm zajmujących się automatyką przemysłową, ale także dla osób prywatnych.

Oferujemy najwyższej jakości przekaźniki znanych i cenionych marek takich jak Finder, Relpol, Zettler, Comat-Releco, Morsettitalia czy ELCO. Wyróżniamy się szerokim asortymentem oraz konkurencyjnymi cenami i szybkimi terminami realizacji zamówień.