Idziemy z duchem czasu, codziennie nowoczesne technologie pozwalają nam na szybsze i efektywniejsze wykonywanie podstawowych czynności. W domu, w pracy, podczas uprawiania sportu, na każdym kroku widzimy usprawnienia codziennego życia. Także w kwestii wysyłania paczek mamy dziś wiele ulepszeń, a jedną z nich jest nadanie paczki za pośrednictwem paczkomatu Inpost.

Wyślij paczkę szybko i tanio

Zastanawiacie się jak wysłać paczkę do wybranego odbiorcy, aby nie stać w kolejce na poczcie oraz nie wypełniać kolejnych druczków w okienku pocztowym? Możecie dowiedzieć się jak nadać paczkę w paczkomacie, zrobić to za pośrednictwem serwisu internetowego oraz aplikacji Inpost, a tym samym ominąć zbędną biurokrację w okienku pocztowym.

Dzięki temu że paczkomaty wyrastają niczym grzyby po deszczu, niemalże na każdym osiedlu znajduje się jakiś paczkomat, czasem bliżej niż poczta, a nadanie paczki jest nie tylko proste, ale również zdecydowanie tańsze.

Nie musisz samodzielnie nadawać paczki

Kolejnym usprawnieniem jest strona za pośrednictwem której możesz nadać paczkę do paczkomatu bez wychodzenia z domu i obsługiwania aplikacji, nasz kurier zrobi to za ciebie. Dziś na rynku konkurencja nie śpi, dlatego nadanie paczki może być wyjątkowo tanie, nawet bez konieczności wysyłania przez paczkomat. Już dziś zdecyduj co chcesz zrobić ze swoją paczką, czy nadasz ją przez Inpost czy znajdziesz inną alternatywę.

Kurier może po paczkę przyjechać do domu, bezpośrednio wysyłając ją do wskazanego przez Ciebie odbiorcy, dzięki czemu paczka bezpiecznie dojdzie do adresata w krótkim czasie.