Rękawiczki na rower dla dzieci dostępne w naszym sklepie internetowym to eksplozja kolorów i wzorów. O atrakcyjności gadżetu decyduje nadrukowanie znanych postaci z bajek, a o jakości – użycie wytrzymałego materiału, odpornego na przetarcia. Rękawiczki rowerowe dla dzieci są zapinane na rzepy, dzięki czemu łatwo dopasować je do dłoni. Jeśli chcesz, aby twoje dziecko wyglądało jak profesjonalny rowerzysta, kup wysokiej jakości rękawiczki rowerowe.

Rękawiczki – podstawowe wyposażenie małego rowerzysty

Rękawiczki na rower dla dzieci to:

  • ochrona przed otarciami i odciskami w czasie jazdy,
  • bardzo dobra amortyzacja dzięki dodatkowym materiałom na spodzie rękawiczki,
  • łatwość w utrzymaniu kierownicy i pewny chwyt,
  • wzrost bezpieczeństwa jazdy.

Nasz internetowy sklep rowerowy zapewnia dzieciom produkty, które oprócz funkcjonalności, wyróżniają się też estetyką. Gadżety z ulubioną postacią z bajki sprawiają radość i wyrażają zainteresowania już od najmłodszego wieku. Dziecko uczy się tego, że może zindywidualizować swój styl, wyrażać to, co lubi i wyróżnić się w tłumie. Rękawiczki rowerowe to – zaraz po kasku – najważniejszy element profesjonalnego wyposażenia rowerzysty. Posiadamy rękawiczki zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, a wśród postaci z bajek znajdują się bohaterzy nie tylko ponadczasowi, ale też ci, którzy pochodzą z nowoczesnych filmów animowanych.

Sprawdź całą ofertę naszego sklepu internetowego. Posiadamy też inne, kolorowe akcesoria rowerowe, które udekorują każdy model – w tym np. renomowanej marki Kross. Ozdobne i praktyczne akcesoria rowerowe dla dzieci to świetny pomysł na prezent. Wśród produktów znajdziesz np. odblaskowe rurki na szprychy, wiatrak, frędzle do doczepienia np. przy kierownicy. Poza ich użytecznością, zadbasz o uśmiech i bezpieczeństwo dziecka.