Poznań to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. W północnej części miasta położone jest Piątkowo – dzielnica bardzo popularna wśród mieszkańców Poznania. Mieszkania na Piątkowie to jedna z nowych inwestycji mieszkaniowych w stolicy Wielkopolski.

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie?

Nowe mieszkania Poznań Piątkowo to mieszkania z rynku pierwotnego. Oznacza to, że są to nowe mieszkania w Poznaniu. Mieszkania na Piątkowie mają mnóstwo atutów. Plusem jest to, ze Piątkowo ma doskonałe połączenie z innymi dzielnicami Poznania oraz bogatą infrastrukturę. Mieszkania od dewelopera w Poznaniu to świetny wybór dla rodzin z dziećmi. Na Piątkowie nie brakuje żłobków, przedszkoli i szkół. Mieszkania od dewelopera w Poznaniu mają bardzo zróżnicowany metraż. W ofercie są mieszkania od dewelopera w Poznaniu o powierzchni od 34 do 92 metrów kwadratowych. Nowe mieszkania w Poznaniu są bardzo jasne i wyjątkowo funkcjonalne.

Dlaczego właśnie Piątkowo?

Piątkowo to dzielnica, która sąsiaduje z bardzo atrakcyjnymi terenami rekreacyjnymi. Nowe mieszkania Poznań Piątkowo chętnie wybiorą osoby, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Tylko nowe mieszkania na Piątkowie umożliwiają podziwianie panoramy miasta. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się panorama Poznania w nowe mieszkania na Piątkowie z oknami narożnymi. Loggie i tarasy oraz liczne miejsca parkingowe to dodatkowe zalety mieszkań. 

Wszystkich zainteresowanych tematem mieszkań na poznańskim Piątkowie zachęcamy do przeczytania również naszego poprzedniego artykułu.