Nawet stare przemysłowe dzielnice mogą nabrać zupełnie nowego charakteru dzięki temu, że powstają na nich nowe, kameralne osiedla mieszkaniowe. Taką dzielnicą, która zmienia swoje oblicze jest poznańska Wilda, gdzie powstaje nowe, nowoczesne osiedle blisko rzeki Warty, parków i terenów zielonych.

Mieszkania Poznań Wilda: czym wyróżnia się nowa inwestycja?

Mieszkania w Poznaniu na nowym osiedlu spośród innych poznańskich osiedli wyróżnia się między innymi tym, że niemal bezpośrednio sąsiaduje z parkiem Jana Pawła II. Mieszkania Poznań Wilda sąsiadują także z terenami rekreacyjnymi. Nowe mieszkanie pozwala z jednej strony mieszkań w otoczeniu zieleni, z drugiej zaś umożliwia szybki dojazd do innych części miasta. Nowe osiedle będzie bardzo kameralne, w jego skład wchodzić będą tylko dwa budynki, w których znajdzie się 126 nowe mieszkania. Nowe mieszkania na parterze mają ogródek, nowe mieszkania położone na wyższych kondygnacjach taras lub balkon. Nowe mieszkania wyróżniają się także funkcjonalnym, komfortowym rozkładem pomieszczeń.

Mieszkania Poznań Wilda: dla tych, którzy szukają komfortowych rozwiązań

Mieszkanie w centrum jest nowoczesne i komfortowe. Pomyślano o wielu potrzebach mieszkańców. Uroku mieszkanie w centrum dodaje elegancka, bardzo nowoczesna bryła budynków. Lokatorzy mogą korzystać z podziemnego parkingu i bardzo przyjemnego zielonego dziedzińca, na którym nie zabraknie wygodnych ławeczek. Na plus mieszkanie w centrum można zapisać również przestrzeń piknikową.