Funkcjonalny, prosty w obsłudze i zawsze pod ręką paralizator bez zezwolenia? Jak najbardziej można posiadać go na własność, o czym informują producenci tego typu przedmiotów. Urządzenie to dostępne jest w wielu modelach o różnej mocy (200 000 V i 500 000 V). Czym jeszcze odznacza się tego typu paralizator do samoobrony? Przekonaj się sam, zapoznając z niżej zamieszczonym tekstem. 

Dodatkowe ulepszenia dla paralizatorów bez zezwolenia 

Współcześnie każdemu człowiekowi zależy na tym, by zagwarantować bezpieczeństwo sobie, jak i swoim bliskim. Do konfrontacji z napastnikiem dojść może praktycznie wszędzie (w pracy, na spacerze, na wakacjach itp.). Paralizator bez zezwolenia to urządzenie, które sprawi, że jego posiadacz nie będzie musiał być bierny względem sytuacji, w której się znajdzie.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli tego urządzenia. Niektóre z nich posiadają ulepszenia, takie jak np. miotacz gazu pieprzowego, który umieszczony został w rękojeści. Dzięki niemu można na jakiś czas obezwładnić większą grupę przeciwników.

Jak działa tego typu urządzenie?

Paralizator bez zezwolenia zaprojektowano w taki sposób, by nie powodował trwałych obrażeń na ciele napastnika. Bez problemu poradzi on sobie z grubymi warstwami ubrań. Przed niekontrolowanym porażeniem urządzenie zabezpiecza przycisk ON/OFF. Paralizatory elektryczne to zatem przedmioty, które zawsze można mieć przy sobie zarówno w torebce, jak i w plecaku oraz torbie na laptopa. Dzięki nim można realnie zadbać o swoje bezpieczeństwo.