Bardzo chętnie dekorujemy swoje mieszkania różnego rodzaju dodatkami. Do szczególnie atrakcyjnych należą obrazy. Wśród nich na uwagę zasługują między innymi nowoczesne obrazy na płótnie.

Nowoczesny obraz na płótnie: doskonałym pomysłem na oryginalny prezent

Technika olejna jest od wieków stosowana do malowania obrazów. To jedna z bardziej droższych technik, sprawia to, że nawet obrazy współczesnych, nie zawsze uznanych malarzy są drogie. No14woczesne obrazy na płótnie są o wiele tańsze. Mają też wiele innych zalet. O obrazach na płótnie można przeczytać w naszym artykule „Obraz na płótnie: atrakcyjny dodatek do każdego wnętrza”. Nowoczesne obrazy na płótnie powstają techniką nadruku. Płótno canvas wykorzystywane podczas druku niezwykle mocno naśladuje tradycyjne płótno używane przez malarzy. Wszystkie detale na obrazie są odwzorowane idealnie. Barwy obrazów są mocno nasycone, trudno odróżnić obraz w tej technice od tego, który powstał przy pomocy pędzla i olejnych farb. Obrazy na płótnie są doskonałym pomysłem na oryginalny prezent.

Nowoczesny obraz na płótnie: idealny do salonu, sypialni, kuchni

Płótno canvas nie jest wrażliwe na promieniowanie UV, jest odporne na uszkodzenia i wilgoć. W połączeniu z nowoczesną techniką drukarską można otrzymać obraz, który doskonale sprawdzi się, jako dekoracja salonu i sypialni, ale nie tylko. Coraz śmielej obrazy wkraczają też do kuchni i łazienek. Nowoczesne obrazy na płótnie sprawdzają się także w tych pomieszczeniach. Zadrukowane boki sprawiają, że obraz nie wymaga oprawiania.