Obrazy to sposób na atrakcyjne udekorowanie każdego wnętrza. Dekorujemy nimi nie tylko pokoje dzienne, ale także sypialnie. Dzięki nowoczesnym technikom obrazy wkraczają także do pomieszczeń, w których nigdy wcześniej nie było dla nich miejsca: kuchni i łazienek.

Nowoczesne obrazy na płótnie: rozwiązanie dla najbardziej wymagających

Obrazy tworzono bardzo różnymi technikami. Jedną z najstarszych jest technika olejna. Jest kosztowna, co przekłada się oczywiście na cenę obrazu. Rozwiązaniem znacznie tańszym są nowoczesne obrazy na płótnie, które powstają techniką nadruku. Obrazy powstają na bardzo wysokiej jakości płótnie canvas. To płótno, które zapewnia doskonałą jakość wydruku. Doskonale imituje płótno używane przez malarzy, nowoczesny obraz wyróżnia się więc bardzo żywymi, nasyconymi kolorami, niewprawione oko nie jest w stanie odróżnić obrazu namalowanego przy pomocy pędzla od tego nadrukowywanego.

Nowoczesne obrazy na płótnie: zalety

Canvas to płótno bardzo wysokiej jakości, które jest do tego bardzo odporne na promieniowanie UV. Dzięki temu osoby, które zdecydują się zamówić taki właśnie obraz mogą być pewne, że za rok czy dwa nowoczesny obraz nie trafi do kosza na śmieci. Nowoczesne obrazy na płótnie prędzej znudzą się swoim właścicielom niż ulegną zniszczeniu. Nie tracą atrakcyjnego wyglądu nawet w pomieszczeniach wilgotnych, czyli w kuchniach i łazienkach. Szczególną cechą tego płótna jest także to, że można je naciągnąć na blejtram. Dodatkowy plus to nowoczesny obraz ma zadrukowane także boki. Nowoczesne obrazy na płótnie nie potrzebują już więc żadnej oprawy.