Nowe mieszkania w Poznaniu sprzedają się wyjątkowo dobrze. Nie każda jednak lokalizacja jest na tyle atrakcyjna, że mieszkania sprzedają jak świeże bułeczki. Do lokalizacji wyjątkowo atrakcyjnych należy położona w Poznaniu Wildze ulica Saperska. Osoby, które właśnie są zainteresowane kupnem nowego mieszkania mogą skorzystać z oferty i wybrać jedno z mieszkań w dwóch nowo wybudowanych, czterokondygnacyjnych budynkach. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym artykule „Mieszkania Poznań Wilda: nowa inwestycja deweloperska”.

Mieszkania Poznań Wilda: wysoki standard

Zróżnicowany metraż pozwala wybrać mieszkanie idealne do swoich potrzeb. Na plus nowych mieszkań wypada zapisać wyjątkowo funkcjonalny rozkład pomieszczeń i bardzo atrakcyjną lokalizację. Ścieżki rowerowo-spacerowe na warciańskich łąkach z pewnością sprawią, że na mieszkania te zdecydują się osoby, które preferują aktywny wypoczynek. Plusem jest także położony nieopodal park Jana Pawła II. Mieszkania mają bardzo wysoki standard. Te na parterze są z ogródkami, położone wyżej przestronne tarasy i balkony. Zieleni nie zabraknie także na samym osiedlu.

Mieszkania Poznań Wilda: dla tych, którzy nie chcą tracić czasu

Lokalizacja jest na tyle dogodna, że do pozostałych części miasta można dotrzeć naprawdę bardzo szybko nawet bez konieczności posiadania własnego samochodu. Podziemny parking to tylko jedno z udogodnień, na które mogą liczyć mieszkańcy. Osoby młode z pewnością będą zadowolone z placu zabaw dla dzieci. Wszystkim powinien spodobać się zielony dziedziniec.