Saperska 30 to ulica położona w obrębie poznańskiej dzielnicy Wilda. Właśnie powstaje przy niej nowe, bardzo kameralne osiedle mieszkaniowe. Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie właśnie na tym osiedlu?

Mieszkania Poznań Wilda: plusy nowych mieszkań

Mieszkanie, które kupujemy prosto od dewelopera zlokalizowane jest w nowym budynku i na nowym osiedlu. Zaletą tych mieszkań jest to, że są one budowane w sposób nowoczesny, zgodnie ze standardami, które obecnie obowiązują w budownictwie mieszkaniowym. Czasy kuchni bez okna to już przeszłość, podobnie jak mało funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Jest mało prawdopodobne, że lokatorzy zanim wprowadzą się do swojego mieszkania będą musieli dokonać w nim mnóstwa kosztownych przeróbek. To nie jedyny plus tych mieszkań. Dla wielu bardzo ważna jest lokalizacja. Nikt nie chce dziś mieszkać w głośnej i mało bezpiecznej okolicy. Więcej o mieszkaniach przy ulicy Saperskiej 30 można przeczytać w artykule „Mieszkania Poznań Wilda: nowa inwestycja deweloperska”.

Mieszkania Poznań Wilda: lokalizacja godna uwagi

Kameralne osiedle złożone z dwóch budynków, w których znajdzie się 126 mieszkań sąsiaduje z Parkiem Jana Pawła II. To idealne miejsce do rodzinnych spacerów albo po prostu do leniuchowania. W sąsiedztwie są także tereny rekreacyjne. Nie jest stąd daleko na Stare Miasto. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, pozostałe tarasy albo balkony. Na terenie osiedla nie zabraknie placu zabaw dla dzieci, podziemnego parkingu i wewnętrznego obsadzonego roślinnością dziedzińca.