Czas pracy

Najbardziej zaawansowany system HR do zarządzania czasem pracy w Polsce!
Planowanie, pełna ewidencja i kontrola. Integracja z systemem kadrowo-płacowym/ ERP oraz czytnikami RCP/ kontrolą dostępu.

WorkFlow

Zaawansowany moduł obiegu dokumentów w postaci elektronicznej.
Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na automatyzację procesów oraz na niezwykle proste i szybkie zarządzanie całością dokumentacji.

Urlopy

Luminum to pionierski system pozwalający na sprawną obsługę absencji i zarządzanie urlopami przez każdego pracownika.
Niezwykle intuicyjny i perfekcyjnie dopasowany do indywidualnych potrzeb firmy.

Innowacyjne systemy HR i HRM

W Technology stworzyliśmy nowoczesne oprogramowanie dla firm, które w 100% zaspokaja potrzeby naszych klientów. Nasze zaawansowane, ale jednocześnie intuicyjne systemy IT (system HR, system HRM) pozwalają na automatyzację wielu procesów biznesowych w średnich, dużych i dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a nasze rozwiązania, w postaci oprogramowania dla biznesu, są dostosowywane do specyficznych potrzeb firmy.

Zarządzanie dokumentami on-line

Portal samoobsługowy. Nasz software pozwala zamienić każdy dokument papierowy na elektroniczny. Dzięki temu powstaje wszechstronny Portal samoobsługowy wraz z Teczką Pracowniczą.

DynamicPerformance

DynamicPerformance to zaawansowane mechanizmy przetwarzania i wydajności. Narzędzie sprawia, że przetwarzanie danych i dokumentów jest proste i niezauważalne dla użytkowników.

E-Urlopy

Najlepszy na rynku elektroniczny system urlopowy. Rozwiązanie rozwijane od ponad 17 lat, perfekcyjnie dopasowane do specyficznych potrzeb. Wiemy, że każda firma jest wyjątkowa!

Czas pracy AionMind

AionMind to stworzony w LUMINUM engine – elektroniczny mózg, który inteligentnie przetwarza dane o czasie pracy przy użyciu złożonych reguł, algorytmów, kryteriów i zależności.

Jeden system – kilkanaście modułów

System LUMINUM to kilkanaście modułów do zarządzania dokumentami, urlopami, czasem pracy, delegacjami, zakupami i obiegiem faktur, premiami czy sprzętem.

Rozwiązania dla dużych i średnich firm

Oprogramowanie HR rozwijane przez Technology dedykowane jest w szczególności dla dużych firm, organizacji i korporacji. Software ten sprawdzi się zwłaszcza w dziale kadr, pozwalając na skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi oraz ułatwiając codzienne czynności wszystkim pracownikom. Sprawny workflow może znacząco poprawić funkcjonowanie firmy! Przekonaj się sam, że nasz system HR to doskonałe rozwiązanie także dla Ciebie, niezależnie od branży.

Elektroniczne wnioski urlopowe

Elektroniczne wnioski urlopowe to oprogramowanie dla firm, które pozwala na sprawne zarządzanie absencjami. Z programu mogą korzystać zarówno pracownicy, jak i działy HR, dzięki czemu wszyscy zyskują szybki dostęp do wniosków. System urlopowy obsługuje dowolny rodzaj wniosków zwolnień i absencji.

Ewidencja czasu pracy

Ewidencja czasu pracy może być prosta. Dzięki naszemu oprogramowaniu dla biznesu wystarczy kilka kliknięć myszką, aby zarejestrować rozpoczęcie pracy. Software jest zgodny z Kodeksem pracy i skutecznie zastępuje papierowe listy obecności. Można go też łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb.

E-delegacje

Program do rozliczania delegacji to przydatne oprogramowanie HR, które ułatwia obsługę delegacji dla wszystkich pracowników. Rozliczanie podróży służbowych jeszcze nigdy nie było tak proste. Program jest intuicyjny i pozwala na szybkie tworzenie elektronicznych dokumentów związanych z delegacjami.

Elektroniczny obieg dokumentów

Program Workflow to oprogramowanie dla firm pozwalające na nieskomplikowane zarządzanie elektronicznym obiegiem dokumentów wewnątrz firmy. To znaczące usprawnienie – pozwala na automatyzację wszelkich procesów związanych z dokumentacją. Z nim oszczędzasz czas i pieniądze, a także środowisko.

Elektroniczny obieg faktur

Nasze oprogramowanie dla biznesu pozwala na elektroniczny obieg faktur. To komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu żaden dokument nigdy się nie zgubi, a zarządzanie fakturami stanie się znacznie prostsze. Software pozwala na uzyskanie kontroli nad wszystkimi wydatkami i sprawne zarządzanie zakupami.

Ułatwiamy pracę

Stworzone przez nas systemy HRM i HR znacząco ułatwiają pracę. Firma Technology, producent specjalistycznego oprogramowania dla biznesu, stworzył nowoczesne rozwiązanie, jakim jest LUMINUM. Powstało ono z myślą o usprawnieniu działań przedsiębiorców i umożliwieniu im efektywnego zarządzania firmą online. Tworzymy rozwiązania na miarę XXI wieku – dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oprogramowanie HR od Technology to doskonały wybór – zaufały nam tysiące przedsiębiorców. Poznaj nasz software i przekonaj się, jak przydatny może on być w Twojej firmie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Dowolny rodzaj oprogramowania dla firm może zostać dopasowany do specyficznych potrzeb Twojego biznesu. Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz złożyć zamówienie lub dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!