Jednoznaczna identyfikacja ma we współczesnym świecie ogromne znaczenie. Stąd też wynika konieczność stosowania drukarek do etykietowania. Na rynku wybór tych urządzeń jest bardzo duży. Z myślą o najbardziej wymagających klientach stworzono drukarki Brady. Drukarki etykiet BradyPolska to urządzenia, które poradzą sobie nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. 

Zalety drukarek z logo Brady

Drukarki etykiet BradyPolska to szeroki wybór urządzeń umożliwiających szybki druk etykiet bądź kodów kreskowych. W ofercie są między innymi przenośne drukarki etykiet BradyPolska. Są to urządzenia bardzo chętnie wykorzystywane na przykład w sklepach. W drukarkach tych zastosowana została technologia smart chip. Dzięki niej druk etykiet jeszcze nigdy wcześniej nie był tak prosty. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, przenośne drukarki są bardzo wydajne: w ciągu jednego dnia można wydrukować maksymalnie nawet 1000 etykiet. W ofercie są również drukarki stacjonarne wykorzystywane głównie w zakładach przemysłowych. Zarówno drukarki stacjonarne, jak i przenośne można podłączyć do stacjonarnego komputera.

Zanim kupisz drukarkę

Przed zakupem konkretnego modelu drukarki trzeba zastanowić się nad kilkoma parametrami. W przypadku, gdy drukarka będzie wykorzystywana sporadycznie, nie ma sensu kupowanie bardzo wydajnego urządzenia. Warto dopytać o to, jaki jest dostęp do materiałów eksploatacyjnych oraz zwrócić uwagę na rozdzielczość drukarki. Łatwość obsługi i wysoka jakość wydruku będą dodatkowymi atutami wybranej drukarki.