Przekaźniki sprzedawane przez nasz sklep internetowy są wysokiej klasy urządzeniami znanych i cenionych w świecie marek, między innymi: Finder, Comat-Releco, Morsettitalia, Zettler,ELCO czy Relpol. Sklep online gwarantuje konkurencyjne ceny na swoje produkty oraz realizację zamówienia wraz z dostawą w bardzo szybkim terminie.

Niezawodne przekaźniki do wielu zastosowań

Przekaźniki z naszego sklepu online znajdują zastosowanie między innymi w automatyce budynkowej. Dzięki nim jest możliwość sterowania systemami inteligentnych budynków, np. wentylacją, klimatyzacją czy oświetleniem. Mogą też służyć do regulowania żaluzji czy rolet w domach i mieszkaniach.

Specjalizujemy się jednak w urządzeniach, które są stosowane w przemyśle. W naszym asortymencie dostępne są np. przekaźniki:

  • półprzewodnikowe,
  • impulsowe,
  • instalacyjne,
  • miniaturowe,
  • nadzorcze,
  • czasowe.

Dostępne na stronie sklepu przekaźniki mają specyfikację oraz opinie użytkowników, aby klienci wiedzieli, jakie wybrać. W razie wątpliwości pomocą służą nasi doświadczeni doradcy.

Wszystkie przekaźniki z naszej oferty posiadają wymagane w Polsce i UE certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa. Są to trwałe i niezawodne urządzenia, dzięki którym możliwa jest automatyzacja pracy wielu innych urządzeń lub instalacji, z którymi są podłączone. Ich wykonanie z tworzyw odpornych na działanie wysokich i niskich temperatur, sprawia, że doskonale radzą sobie z pracą w trudnych warunkach. Warto sięgnąć po te przekaźniki!